Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 2 promile i kierował. Naczelnik "kryminalnego" zostanie wydalony ze służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2018 r. o 20:11 Powrót do artykułu
"Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił dziurę w stole, Wanda obrus poplamiła, Zosia szyi nie umyła, Jurek zgubił klucz, a Wacek Zjadł ze stołu cały placek." "Któż się ciebie o to pyta?" "Nikt. Ja jestem zawistny skarżypyta."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ten portal był dla dorosłych. Teraz widze,że króluje tu rozkapryszony dzieciak który codziennie przebiera się za policjanta. Ty tłusty misiaczku ty. Kapuśniaczku ty. Nununu, zaraz będzie aty aty, aty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaci i pije a tobie h... do tego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się głaszcze po głowie od początku w tej formacji....plecaków politycznych mając 5 ..7 lat i wielcy oficerowie RP i nagle szok . Co mi zrobi komendant . Nic bo jestem polityczny....a tu zła Karma wróciła A szarego policjanta się gnębi nawet o ***y wykazać się trzeba co powie KWP.. Żenada i pod Sąd polowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje kilka dni temu około północy wracałem z Kazimierza i oczywiści na cepenie BP stało dwa radiowozy jeden Fiat ducato i chyba KIA. Pili kawę a jedną była policjantka blondi. Wzrok władcy pierścieni.
Co w tym złego, że w czasie regulaminowej przerwy pili kawę?
 ojojoj nie puśc aby bąka z wrażenia... a to ze ja mają regulaminową przerwę to niech zjadą sobie na kpp a nie sie lansują po bp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaleźli się znawcy pracy Policji , zapraszam was "mądrzy komentatorzy" gwarantuję że po dwóch dniach rury wam zmiękną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pare lat temu to byli prawdziwi  policjani -  z jajami. A terz płaczki i podpierdzelacze do KWP. Anonimy skargi itp. Same mgr i uczone  co boją sie wchodzić w ciemne ulice nie wspomne o ślicznych kobietkach policjantkach. Co się dzieje w KPP Puławy starczy posłuchać w szatni patrolówki. Jeden mądrzejszy o drugiego tylko rozumu i wiedzy zawodowej brak. W OPI zostało jeszcze kiiku starszych gliniarzy z wiedzą/ale tylko kilku/ a reszte nie potrafią podstawowych czynności. To co piszę to wiedza od kilku z nich . jeden drugiemu tyłek obrabia zamaist trzymać sie kupy. Na wyższych piętrach też trudno ale każdy zajmuje się kwitami i pilnuje ich. A w plutonie zami naukowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak jest każdy w gronie policjantów o tym mówi a sużba leci. Troszeczkę przedszkola troszeczkę zerówki w tym jest. Tak jak pozostałe wpisy  -- DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahjeahh.  Policjancie z godz. 9.14. Będę cię nazywał kłamczuszkiem. Dlaczego ? Otóż, od paru dni obserwuję, że pod moim blokiem na interwencje przyjeżdżają sami łoficerowie. Do tej pory przyjeżdżali ci z patrolówki albo ktoś od dzielnicowych. Czyżby wszyscy oni  jednak zapadli na 'psią grypę' ???? Jeżeli tak to rozumiem twoją zgryźliwość wobec nich . Hihihihihi Hihihihihi ....... Baaaaaa,,, nawet zrozumiem jak będziesz miał dygoty, gorączkę, szkorbut czy podbite oko. Tak to już jest jak padniesz ofiarą uwiedzenia. Zostałeś uczuciowo złamany i wydymany. To już koniec ... The END. Dymisja , biała flaga i abdykacja w jednym. Ps. Jakbyś miał odrobinę honoru, szczypte  to wiedział byś co teraz zrobić. Banzaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha  to jeszcze ja, bo zapomniałam. Twoja tz. policja, ta która dotychczas była tylko dla ciebie i tobie podobnych, to ona, ona , ona ........
  1. JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA!!! !!! !!! 
  2. Dupku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo obywatel... który ujęty na wykroczeniu błaga bardziej niż Babcia z renta ! Nagle gość robi się taki płaczliwy , i nerwowo przeszukuje telefon bo napewno ma gdzieś numer do kolegi który zna policjanta - może pomoże ! Litości ! Policja płaci za kawę i ma 20’mint przerwy w służbie - ma prawo ja spędzać gdzie chce i Prawda ! Spędzaliby ja na komendzie ale nie ma tam nawet czajnika !!!!!!! A wspomniana Bladi jest na urlopie od początku miesiąca wiec skończ pier... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla policjanta z godziny 09:14 proponuję ci abyś zmienił swojego informatora. Je den mądrzejszy o drugiego tylko rozumu i wiedzy zawodowej brak nie w OPI, a w wydziałach z wyższych pięter kolego( jak widać  po samym artykule z nagłówka i mówię ci- że to jeszcze nie koniec takowych artykułów z promilami) Prawie co rok wtopa- wstyd !!! a ilu jest jeszcze chronionych??? Masz rację  zostało jeszcze kilku starszych gliniarzy z wiedzą /ale tylko kilku/ i zapomniałeś dodać też tych kilku starszych bez wiedzy !!! A reszta nie potrafi podstawowych czynności wykonać. To co piszę to wiedza od kilku policjantów . Jeden drugiemu tyłek obrabia zamiast trzymać sie kupy, a to dlatego że idzie to z góry. Na wyższych piętrach też jest syf, ale dotychczas było to wszystko zamiatane pod dywan, lecz niestety powoli wychodzi na światło dzienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie "Policjancie", jestem w plutonie nowy. Także mam tytuł naukowy przed nazwiskiem. Jak większość z nas w plutonie, może nawet wszyscy. Niech pan zechce odpowiedzieć mi na kilka pytań. 1. co trzeba robić, żeby być takim bystrzakiem jak pan ? 2. czy pan ma w ogóle maturę i imię oraz czy jest pan samoukiem ? 3. co tam u was na wyższych piętrach jest takiego trudnego i czy ogólnie normalny człowiek może sobie z tym poradzić bez antydepresantów ? 4. co trzeba robić, żeby upilnować te "kwity", jak wszyscy się nimi zajmują ? 5. czy są jakieś procedury na pilnowanie "kwita" ? 6. w którym roku według pana w "plutonie", byli prawdziwi policjanci i gdzie oni teraz są ? 7. jak często trzeba przychodzić do szatni patrolówki, żeby podsłuchać od nich takie informacje i czy wchodzi pan pod prysznice podglądać ? To pytanie zadaje dlatego, że przez ostatnie 6 miesięcy, zginęły chłopakom z szatni i spod pryszniców, różne rzeczy więc pomyślałem, że może pan może coś o tym wiedzieć. Na pewno byliby wdzięczni. Na koniec mam bardziej prywatne pytanie. Czy jest pan gynofobistą czy po prostu dyskryminantem kobiet w policji ? Jeżeli tak to dlaczego ? Jako "nowy", będę wdzięczny panu za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pare lat temu to byli prawdziwi  policjani -  z jajami. A terz płaczki i podpierdzelacze do KWP. Anonimy skargi itp. Same mgr i uczone  co boją sie wchodzić w ciemne ulice nie wspomne o ślicznych kobietkach policjantkach. Co się dzieje w KPP Puławy starczy posłuchać w szatni patrolówki. Jeden mądrzejszy o drugiego tylko rozumu i wiedzy zawodowej brak. W OPI zostało jeszcze kiiku starszych gliniarzy z wiedzą/ale tylko kilku/ a reszte nie potrafią podstawowych czynności. To co piszę to wiedza od kilku z nich . jeden drugiemu tyłek obrabia zamaist trzymać sie kupy. Na wyższych piętrach też trudno ale każdy zajmuje się kwitami i pilnuje ich. A w plutonie zami naukowcy.
 panie "Policjancie", jestem w plutonie nowy. Także mam tytuł naukowy przed nazwiskiem. Jak większość z nas w plutonie, może nawet wszyscy.  Niech pan zechce odpowiedzieć mi na kilka pytań.  1. co trzeba robić, żeby być takim bystrzakiem jak pan ? 2. czy pan ma w ogóle maturę i imię oraz czy jest pan samoukiem ? 3. co tam u was  na wyższych piętrach jest takiego trudnego i czy ogólnie normalny człowiek może sobie z tym poradzić bez antydepresantów ? 4. co trzeba robić, żeby upilnować te "kwity",   jak wszyscy się nimi zajmują ? 5. czy są jakieś procedury na pilnowanie "kwita" ? 6. w którym roku według pana w  "plutonie", byli prawdziwi policjanci i gdzie oni teraz są ? 7. jak często trzeba przychodzić do szatni patrolówki, żeby podsłuchać od nich  takie informacje  i czy wchodzi pan pod prysznice podglądać  ?  To pytanie zadaje dlatego, że  przez  ostatnie 6 miesięcy, zginęły chłopakom z szatni i spod pryszniców,  różne rzeczy więc pomyślałem, że może pan może coś o tym wiedzieć. Na pewno byliby wdzięczni. Na koniec mam bardziej prywatne pytanie. Czy jest pan gynofobistą czy po prostu dyskryminantem kobiet w policji ? Jeżeli tak to dlaczego ? Jako "nowy", będę wdzięczny panu za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dochodzeniówki z plutinu przechodzą policjanci którzy maja jakąś wiedzę są kreatywni i sumienni. W służbie takiej trzeba się poświęcić i pilnować terminów. No i wiadomo, ze trzega umieć pisać i czytać. I dlatego nie ma chetnych do pracy w dochodzeniówce. Dlatego w ogniwie pozostają sami naukowcy. Tak było i tak jest. Całuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. (dochodzę) ale każdy policjnat zaczyna w putonie. Tylko po jakimś czasie słuzby z nowo przyjetych wyłapuje  się tych bystrych i pracowitych do innych wydziałów. Oczywiście musi on być zaakceptowany przez naczelnika wydziału gdzie ma przejść. Naczelnicy mają dobrą wiedzę o policjancie kóry ma do nich przejść. Jak się sprawował w plutonie jakie pisze nototki prokokoły itd. No i ważne jest to czy nie chodzi na L4 bo np. w dochodzeniówce nie lubią chorowitych policjantów. No i jest problem z przekazaniech dochodzeń bo i tak są zawaleni swoimi. Wszystko to łacznie z dyspozycyjnością, kratywnością (co o nie piszesz) decyduje kto, gdzie i na jakim stanowisku pracuje. najgorsze  jestb to jak nowy policjant po 5 latach słuzby dostanie 5 grupę a później oewa temat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchlałeś się i wydaje ci się,że nadal żyjesz w PRL__u. Odejdź i tak nik yakich jak ty nie szanuke. I na emeryturze też nikt  nie będzie cię sznował. Żeby się coś zmieniło na lepsze to ty i tobie podobni muszą odejść. Większość ludzi w końcu odkrwa, że ma Honor i swoje prawa. A ty im wmawiasz,że tak nie jest. Chłolako i dziewczyny z dochodzeniówy z tego co woem zarazili się psią grypą i wydział świeci pustkami. Podobno wszyscy się pochorowali. Pokazali tym swoim przełożonym fucka. Wielkiego FAKA. Al Hahahahahahahahahajaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicjant ty przez najbliższe 5 lat nigdzie nie odejdziesz. Nie odejdziesz bo jesteś pazerny na to co wywalczyli dla ciebie ludzie Honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicjancie dochodzący. Najgorsze nie jest to o czym piszesz. Najgorsze dla mnie jest to jak ma się syf we łbie i język brązowy. Wypadałoby to amputować, żeby ocalić kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PANOWIE POLICJANCI JA NIE JESTEM MUNDUROWYM TYLKO PRACUJĘ NA AZOTACH. DAJCIE SOBIE SPOKÓJ W TAKIMI WPISAMI. TAKIE WPISY ŹLE ŚWIADCZA O WAS. DZIECI TO MAŁO POWIEDZIANE. A PROPO WASZYCH PROBLEMÓW TO MAM KOLEGE W POLICJI PUŁAWSKIEJ W INTERWENCYJNEJ. I TO CO ON MÓW TO NIGDY DO DOCHODZENIÓWKI BO TAM PRZERYPANE. NO TO KTO MA RACJE?  DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TAKIMI WPISAMI. KAŻDY ROBI TO CO UMIE I NA CO GO STAĆ. POZDRAWIAM MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100 LECIA NIEPODLEGŁOSCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...